#1 2007-07-24 20:41:59

Matejos

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 23
Punktów :   

Fajne filmy

proponuje pisac tytuły w  jakim¶ chcemacie, zeby mozna bylo sie polapoc co horror, a co komedia. np:

horrory(...)komedie(...) lub horrory  komedie
                                           (...)        (...)
                                            ...           ...
lub
horror-...
komedia-...


http://www.buracka.webhost.pl/wielkapedia_beta/wiki/images/f/f6/Radio_maryja.jpg

Offline

 

#2 2007-07-24 21:15:46

Matejos

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-08
Posty: 23
Punktów :   

Re: Fajne filmy

dramat wojenny- cienka czerwona linia, sztandar chwały,byli¶my żołnierzami, wróg u bram, 300, troja, braveheart- waleczne serce
horror-dom 100 trupów, hostel1 i 2(2 nie ogl±dałem, ale fajne ponoc), the messengers(lipne to jak nie wiem, a ma byc hitem),Blair witch project(polecam pod namiot), the ring, piła , szczęki
komedia- hand(ręka), kosmiczne jaja, akademia policyjna, ¶ci(±)gany, naga broń, ice ventura(chyba tak to sie pisze),eurotrip, zły skręt(droga bez powrotu), boogeyman, ja¶ fasola, polskie komedie(praawie wsszystkie)
thriller-hannibal: milczenie owiec/czerwony smok/po drugiej stronie maski,
animowane-shrek, fantastyczna 4, księżniczka mononoke, asterix i obelix, epoka lodowcowa, król lew(tylko hakunamatata),gdzie jest nemo,final fantasy, potwory i spółka
Sci-Fi- władca pier¶cieni(ale to chyba nie w tej kategorii), gwiezdne wojny(najlepsze ze wszystkich),władca ognia(wypas), ostatni smok, mad max(byłem mały to to uwielbiałem), godzilla, obcy, predator, obcy vs predator, pitch black, wojna swiatów, dungeon and dragons
akcji- mission imposyble, raport mniejszosci, matrix, ja robot(nie bajka tylko taki film), the one(jeden)

tyle sobie przypomnialem tylko....jak cos sobie przypomne to dopisze....


http://www.buracka.webhost.pl/wielkapedia_beta/wiki/images/f/f6/Radio_maryja.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slavicnation.pun.pl www.swinkimorskie.pun.pl www.volturi.pun.pl www.airput2010.pun.pl www.smokiignomy.pun.pl